Warsztaty ONE-TO-ONE | Bieszczady


O WARSZTATACH

Warsztaty ONE-TO-ONE  to niespotykana dotąd odsłona doskonalenia umiejętności z fotografii pejzażowej i przyrodniczej w magicznych Bieszczadach. To unikatowa forma zdobycia wiedzy oraz nauki u mnie, czyli  Radka Kaźmierczaka, zawodowego fotografa przyrody i współtwórcy portalu BIESZCZADY PHOTOGRAPHY. Zobacz więcej o – Radek Kaźmierczak

“BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI”

Nie jestem do końce pewien czy termin “fotosafari” to trafne określenie, bo po terenie nie poruszamy się pojazdem lecz na piechotę. Dojeżdżamy jedynie do danego rewiru a dalej zaczyna się tropienie.

Fotografowanie z czatowni, nęcenie, wabienie zwierząt pod obiektyw – tego u mnie nie znajdziesz. Nie zagwarantuję Tobie również, że sfotografujesz w danym dniu wilka niedźwiedzia czy orła przedniego. Ten sposób obserwacji, i ta metoda fotografii dzikiej przyrody, to totalnie nie mój świat. Ja kieruje się zupełnie inną filozofią. Filozofią którą skupia się na poszukiwaniu a nie aranżowaniu.

Ze mną pójdziesz w teren, z eksplorujemy dzikie ostępy i nie wiemy co nas czeka. Zapewne jeśli się rozpada to zmokniemy, pogryzą nas komary a następnego dnia będą Was bolały mięśnie. Ale tak właśnie podglądam świat Bieszczadzkiej przyrody. Zanurzam się w życie zwierząt na ich terenie, i na ich warunkach. Taka forma przede wszystkim daje nieopisaną satysfakcję z wykonanego zdjęcia. Uczy kreatywności, radzenia sobie w rożnych przestrzeniach i pozwala wyćwiczyć zdolności manualne do perfekcji. Sztuka kamuflażu też się przydaje o czym sami się przekonanie. Gwarantuję, że zdjęcia jakie uda nam się zrobić nie będą powielanymi kadrami z foto czatowni. Będzie to coś Waszego, osobistego i bez wątpienia oryginalnego, a zdobytą wiedzę będziecie mogli sami ćwiczyć w przyszłości.

 

Bieszczadzkie fotosafari Warsztaty fotografii przyrodniczej w Bieszczadach Radek Kaźmierczak
1926050_635608746509961_6129721203245536442_o 1

INFORMACJE:

  • bazą jest Gęsi Zakręt – tu wsiadamy w auto i jedziemy w dany rewir.
  • jeździmy moim autem  – tylko w miejsca (np. parking) z których ruszamy w teren na piechotę.
  • Program warsztatów przygotowywany jest  w oparciu o stopnień Twojego fotograficznego zaawansowania, oraz posiadanego sprzętu. Formuła zajęć jest wielopoziomowa: wyjście w teren i wspólne fotografowanie połączone z nauką, omawianie materiału, rozmowa, wskazówki, porady itp.
  • Każde zgłoszenie należy wcześniej omówić ze mną. Ustalić termin, ilość dni, liczę osób (max 2).
  • Istnieje również możliwość noclegu w bazie (Gęsi Zakręt) – szczegóły (termin oraz koszt) należy ustalić indywidualnie z właścicielami Gęsiego.
  • Jeśli masz pytania, śmiało pisz! KONTAKT
  • Jeśli chcesz komuś zrobić prezent – daj znać a przegotuję voucher który mu wręczysz a szczegóły realizacji omówię z uczestnikiem/uczestnikami.

radzio 2

KOSZTY:

– 1 dzień: 600 zł ( 8h )
– każdy kolejny dzień: 500

Warsztaty fotografii przyrodniczej w Bieszczadach Radek Kaźmierczak 1 3
Bieszczadzkie-fotosafari-warsztaty-fotograficzne-w-Bieszczadach
Bieszczadzkie-fotosafari-warsztaty-fotograficzne-w-Bieszczadach

DO ZOBACZENIA W BIESZCZADACH!


TU MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY

    “bieszczadzkie fotosafari”