Fotografia wnętrz


Ukazanie wyjątkowych i niepowtarzalnych cech danej przestrzeni to kluczowy element w pozyskaniu klienta. Posiadając unikatowe fotografie z pewnością przekonasz klienta, że to właśnie do Ciebie warto przyjechać, z Twoich usług watro skorzystać. Nie ulega wątpliwości, że profesjonalne zdjęcia przydają się niemal w każdym aspekcie tej branży. Świetne fotografie pozwalają wyróżnić się i są mocnym filarem w budowaniu własnej marki. Mogą być doskonałą formą odświeżenia strony internetowej i oferty na portalach turystycznych. Bez nich nie powstaną wizytówki, banery, plakaty, vouchery, karty podarunkowe itp. Nie sposób też prowadzić aktualności w mediach społecznościowych bez dobrych zdjęci – możesz takie mieć!

Zobacz galerię zdjęć

Fotografia kulinarna


Prezentacja dań, ich sposób serwowania jest równie ważny jak ich smak. Klienci  „jedzą także oczami” i nawet najznakomitszy opis potrawy w karcie menu nie jest w stanie oddać jaj prawdziwego smaku i wyglądu. Jej  forma, kolor, soczystość, świeżości, jednym słowem – jej wyjątkowość to coś, co koniecznie trzeba wyeksponować. Warto pokazać zdjęcia gotowych potraw, napojów, flagowych wyrobów itp. Dobre zdjęcie to  fundamentalna część Menu, ulotki, vouchera czy przydrożnego banera. Doskonale nadają się na aktualności w social mediach. Świetnie sprawdzą się jako forma odświeżenia strony internetowej.

Dodatkowo istnieje możliwość zrealizowana zdjęć podczas przygotowywania potraw przez szefów kuchni/kucharzy czy całego zespołu, lub wykonania portretów całej załogi a także wnętrza restauracji/lokalu.

Zobacz galerię zdjęć

Fotografia eventowa


Czy jest to kameralne spotkanie, czy wielki koncert, każda historia jest warta zapamiętania. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, przygotowując spersonalizowaną ofertę. Przykładam ogromną wagę do oczekiwań, oraz specyfiki danego wydarzenia. Jestem dyskretny ale uważny. Wiem jak cenny dla wielu branż jest czas. Dlatego zdjęcia przekazuję maksymalnie do 7 dni od daty wydarzenia. Jeśli chcesz abym przygotował ofertę do twojego wydarzenia, skontaktuj się ze mną.

  • konferencje
  • prezentacje, prelekcje, pokazy
  • spotkania biznesowe
  • imprezy firmowe
  • koncerty
  • bankiety
  • imprezy sportowe
  • wyjazdy integracyjne
  • wydarzenia kulturalne
  • uroczystości państwowe, itp.
Zobacz galerię zdjęć

Fotografia produktowa | reklamowa | packshot


Zdjęcia produktów przydają się w wielu aspektach. Jeśli Twoja firma sprzedaje wyroby w Internecie, to nieodzowną częścią tworzenia sklepu będą właśnie zdjęcia. Dobry produkt powinien być dobrze przedstawiony klientowi. Profesjonalne fotografie z pewnością podniosą wyjątkowość Twojej marki. Portale aukcyjne czy platformy sprzedażowe coraz częściej wymagają zdjęć sprzedawanych produktów na białym tle. Zrealizuję dla Twojej firmy takie właśnie zdjęcia.

Zobacz galerię zdjęć

Wykonuję również niestandardowe zlecenia. W przypadku zainteresowania, chętnie z państwem omówię szczegóły.

Porozmawiajmy o sesji dla ciebie!

Napisz do mnie