Cześć!

Jestem twoim fotografem osobistym


Fotograf ślubny Kraków

Zdjęcia ze ślubu i wesela to jedne z najpiękniejszych pamiątek ślubnych. Wiele osób z ogromną przyjemnością wraca do nich – nawet po wielu latach. Przeglądanie albumów to idealny sposób na odświeżenie wspomnień i podzielenie się nimi z dziećmi lub wnukami. Nazywam się Radek Kaźmierczak i jestem fotografem ślubnym. Swoją codzienną pracą staram się sprawić, by wspomnienia moich klientów zostały utrwalone w formie autentycznych i niezwykłych zdjęć ślubnych.

+
piękna wytatuowana para młoda w miejsckiej przestrzeni na sesji ślubnej w Warszawie

Radek Kaźmierczak - autentyczna fotografia ślubna Kraków i okolice


Idealny album ślubny to coś więcej niż zbiór przypadkowych ujęć, które dobrze się prezentują obok siebie. Jestem zdania, że zdjęcia ślubne powinny opowiadać pewną historię, nie wyreżyserowaną, ale autentyczną. W swojej codziennej pracy stawiam więc na właśnie takie ujęcia – utrwalające emocje, drobne gesty, spojrzenia i wszystkie te momenty, które chciałoby się zachować na dłużej. Efektem moich działań jest więc wyjątkowa i niepowtarzalna sesja reportażowa, a najczęściej również naturalne zdjęcia plenerowe.

Jak pracuję?


Wybór fotografa na ślub to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć Młoda Para. Nim dokonacie tego wyboru, dowiedzcie się czegoś więcej o fotografach, których bierzecie pod uwagę. Pozwólcie, że opowiem Wam nieco o swojej pracy:

  • Jestem fotografem ślubnym od ponad 14 lat. To ogrom doświadczenia i umiejętności, ale też setki wspaniałych historii miłosnych, których byłem świadkiem.
  • Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Doskonale wiem, że każda para jest inna, ma swoje przyzwyczajenia, oczekiwania. Nie popadam w rutynę, bo fotografowanie to moja pasja.
  • Stawiam na naturalne zdjęcia ślubne. Jestem zdania, że to właśnie autentyczne kadry, które nie zostały sztucznie wyreżyserowane, stanowią najpiękniejszą pamiątkę ślubną.

Pracuję z pełnym profesjonalizmem. Staram się nie peszyć nikogo swą obecnością. Dysponuję niezawodnym sprzętem, dzięki czemu Wy możecie doskonale bawić się na własnym ślubie, a ja w tym czasie mogę dbać o utrwalanie Waszych wspomnień.

Eunika & Kuba - fot. Kazmierczak Radek fotograf na wesele rzeszow_ 125 (7) 1
Fotograf ślubny Rzeszów i okolice podkarpacie

Co oferuję?


  • Reportaż ślubny Kraków i okolice – jego efektem będą autentyczne zdjęcia ślubne, które najlepiej utrwalą wspomnienia.
  • Sesja plenerowa w Rzeszowie lub gdziekolwiek zechcecie – może zostać zrealizowana w dniu ślubu albo w dowolnie umówionym terminie.
  • Sesja narzeczeńska na Podkarpaciu lub w dowolnej lokalizacji – świetna opcja dla par, które dopiero planują ślub w przyszłości. Podczas pleneru narzeczeńskiego możecie przełamać swój opór przed obiektywem, a także zapoznać się bliżej z fotografem, co tylko ułatwi późniejszą współpracę w dniu ślubu.
  • Wiele innych rodzajów zdjęć.

Dobry fotograf ślubny


Jeśli poszukujecie fotografa na ślub w Krakowie lub okolicach, z pewnością zajrzeliście już na wiele witryn. Być może macie mętlik w głowie, wielu kandydatów lub inne wątpliwości. Podpowiem Wam, na co zwrócić uwagę, by mieć pewność, że upatrzony fotograf ślubny faktycznie będzie odpowiednią osobą.

ślub w hotelu arłamów fotograf ślubny Rzeszów sesja ślubna w hotelu Arłamów ślub w Arłamowie w Bieszczadach

Fotograf ślubny Kraków – jak wybrać najlepszego?

Do najważniejszych kwestii należy weryfikacja Portfolio fotografa. Powinno być bogate, różnorodne, ale też kompletne. Najlepiej, jeśli będziecie mieli możliwość obejrzenia kompletnego albumu z sesji, a nie tylko pojedynczych ujęć z wielu realizacji. Dlaczego? Otóż dobre zdjęcie może się udać każdemu, ale tylko dobry fotograf ślubny zrealizuje porządnie cały reportaż, plener lub sesję narzeczeńską. Z mojej strony możecie liczyć na bogaty materiał do wglądu.

Niemal równie ważną sprawą, co portfolio fotografa, jest jego sposób bycia i to, czy złapiecie z nim dobry kontakt. Fotograf nie powinien peszyć nikogo swą obecnością, być nieprzyjemny w obejściu lub nadmiernie ingerować w wydarzenia. W swojej pracy nie bez powodu stawiam na autentyczność – zdjęcia ślubne mają być zapisem historii, a nie próbą jej kreowania.

Rozsądna cena oraz możliwość dopasowania oferty do potrzeb. Doskonale wiem, jak ważna dla wielu par jest elastyczność i dlatego zawsze jestem skłonny do pewnych ustaleń indywidualnych. Moje ceny kształtują się również na przystępnym poziomie. Jeśli więc zainteresowała Was właśnie moja oferta, zachęcam do nawiązania kontaktu i do udanej współpracy.

Opinie

Jolanta Milczanowska
Jolanta Milczanowska
2023-03-26
Radek jest niezwykle utalentowanym fotografiem artystą. Jego praca przerosła nasze oczekiwania. Nasz reportaż jak i zdjęcia z sesji oddają każdą emocję tamtych dni. Dodatkowo bardzo przyjazna osobowość nie pozwala na jakąkolwiek tremę przed aparatem. Podczas całej naszej współpracy zawsze mogliśmy liczyć na Radka.
Diana Biodrowicz
Diana Biodrowicz
2023-03-21
Radek - mistrz w swoim fachu. Pełen pomysłów, zaangażowania, ale przede wszystko super człowiek. Od pierwszego spotkania wprowadził tak pozytywną energię, że wiedzieliśmy - lepiej trafić nie mogliśmy. Profesjonalista, który podchodzi do każdego projektu indywidualnie. Dzięki swojemu doświadczeniu podzielił się z nami wieloma cennymi wskazówkami, na które sami nigdy byśmy nie wpadli. Sam dzień ślubu to jakaś bajka. Już zawsze z ogromnym sentymentem będziemy wracać do tych wspomnień. Uczestniczył z nami w każdym ważnym momencie. Od wczesnych godzin porannych do późnej nocy. Swoją obecnością wprowadzał spokój, potrafił genialnie rozładować atmosferę, a przede wszystkim był bardzo dyskretny, nikt nie czuł się zestresowany. Sam efekt końcowy co tu dużo mówić, zdjęcia są mistrzowskie, nietuzinkowe, prawdziwe i pełne emocji. Radek idealnie oddał klimat całego dnia, uchwycił najważniejsze momenty, a przede wszystkim stworzył najpiękniejszą pamiątkę. Za każdym razem jak otwieramy album emocje wracają na nowo. I aż szkoda, ze to już za nami… Ale jesteśmy pewni, że jeszcze się spotkamy.Dziękujemy!11.06.2022 Diana i Marcin
Paweł Borkowski
Paweł Borkowski
2023-03-14
Profesjonalne podejście, dobry kontakt, piękne zdjęcia z naszego wesela. Serdecznie polecam :)
Justyna Watrak
Justyna Watrak
2023-03-11
Wszystko na najwyższym poziomie ???? Doskonały kontakt ,pełen profesjonalizm i podczas sesji plenerowej super atmosfera???? Polecamy z całego serca i mamy nadzieję DO ZOBACZENIA ????
Alfreda Jatczyszyn
Alfreda Jatczyszyn
2022-09-01
Serdecznie polecam Pana Radka. Wykonał przepiękny reportaż na ślubie mojej córki, a następnie wyjątkową sesję ślubną dla nowożeńców. Niesamowity talent, kultura i przyjazne nastawienie do drugiego człowieka. Polecam serdecznie!
Magdalena Pieniak
Magdalena Pieniak
2022-03-28
Cudowny człowiek i artysta. Potrafi wychwycić doskonale momenty niezwykłe i z niezwykła precyzja dba o każdy szczegół . Polecam każdemu kto pragnie upamiętnić niezwykle chwile bo w takie ręce można się oddać bez wachania !!!
Gęsi Zakręt
Gęsi Zakręt
2022-03-28
Działamy wspólnie od kilku lat i gorąco polecam.
Renata Lisiecka
Renata Lisiecka
2022-03-27
W czasach kiedy każdy jest specjalistą od wszystkiego ktoś taki jak Radek jest profesjonalistą unikatowym. Wieloletnie doświadczenie w fotografii przyrodniczej, wymagającej cierpliwości, spostrzegawczości i niezwykłej wrażliwości w sesjach rodzinnych, ślubnych i dokumentacji weselnej dało fotografie, które utrwalają czas najpiękniej i najpełniej. Do takich fot chce się wracać. Szkoda, że nie znałam Radka przed moim ślubem, ale pomyślę o sesji na 25lecie:)
Joanna Juzoń
Joanna Juzoń
2022-03-25
Efekt sesji zdjęciowej przerósł nasze oczekiwania! Dostaliśmy to co chcieliśmy plus dużo więcej niżbyśmy chcieli. Mamy wspaniałą pamiątkę w postaci rodzinnych, naturalnych zdjęć pełnych emocji i pozytywnej energii. Spokój i luz Radka udzieliły się również nam. Radek jest profesjonalistą na każdym etapie swojej pracy. Polecam niezdecydowanym! My na pewno jeszcze wrócimy do Radka ;-)
zobacz wszystkie oceny

Do dzieła!

Oferta