Cześć!

Jestem twoim fotografem osobistym


Fotograf ślubny Kraków

Zdjęcia ze ślubu i wesela to jedne z najpiękniejszych pamiątek ślubnych. Wiele osób z ogromną przyjemnością wraca do nich – nawet po wielu latach. Przeglądanie albumów to idealny sposób na odświeżenie wspomnień i podzielenie się nimi z dziećmi lub wnukami. Nazywam się Radek Kaźmierczak i jestem fotografem ślubnym. Swoją codzienną pracą staram się sprawić, by wspomnienia moich klientów zostały utrwalone w formie autentycznych i niezwykłych zdjęć ślubnych.

+
piękna wytatuowana para młoda w miejsckiej przestrzeni na sesji ślubnej w Warszawie

Radek Kaźmierczak - autentyczna fotografia ślubna Kraków i okolice


Idealny album ślubny to coś więcej niż zbiór przypadkowych ujęć, które dobrze się prezentują obok siebie. Jestem zdania, że zdjęcia ślubne powinny opowiadać pewną historię, nie wyreżyserowaną, ale autentyczną. W swojej codziennej pracy stawiam więc na właśnie takie ujęcia – utrwalające emocje, drobne gesty, spojrzenia i wszystkie te momenty, które chciałoby się zachować na dłużej. Efektem moich działań jest więc wyjątkowa i niepowtarzalna sesja reportażowa, a najczęściej również naturalne zdjęcia plenerowe.

Jak pracuję?


Wybór fotografa na ślub to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć Młoda Para. Nim dokonacie tego wyboru, dowiedzcie się czegoś więcej o fotografach, których bierzecie pod uwagę. Pozwólcie, że opowiem Wam nieco o swojej pracy:

  • Jestem fotografem ślubnym od ponad 14 lat. To ogrom doświadczenia i umiejętności, ale też setki wspaniałych historii miłosnych, których byłem świadkiem.
  • Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Doskonale wiem, że każda para jest inna, ma swoje przyzwyczajenia, oczekiwania. Nie popadam w rutynę, bo fotografowanie to moja pasja.
  • Stawiam na naturalne zdjęcia ślubne. Jestem zdania, że to właśnie autentyczne kadry, które nie zostały sztucznie wyreżyserowane, stanowią najpiękniejszą pamiątkę ślubną.

Pracuję z pełnym profesjonalizmem. Staram się nie peszyć nikogo swą obecnością. Dysponuję niezawodnym sprzętem, dzięki czemu Wy możecie doskonale bawić się na własnym ślubie, a ja w tym czasie mogę dbać o utrwalanie Waszych wspomnień.

Eunika & Kuba - fot. Kazmierczak Radek fotograf na wesele rzeszow_ 125 (7) 1
Fotograf ślubny Rzeszów i okolice podkarpacie

Co oferuję?


  • Reportaż ślubny Kraków i okolice – jego efektem będą autentyczne zdjęcia ślubne, które najlepiej utrwalą wspomnienia.
  • Sesja plenerowa w Rzeszowie lub gdziekolwiek zechcecie – może zostać zrealizowana w dniu ślubu albo w dowolnie umówionym terminie.
  • Sesja narzeczeńska na Podkarpaciu lub w dowolnej lokalizacji – świetna opcja dla par, które dopiero planują ślub w przyszłości. Podczas pleneru narzeczeńskiego możecie przełamać swój opór przed obiektywem, a także zapoznać się bliżej z fotografem, co tylko ułatwi późniejszą współpracę w dniu ślubu.
  • Wiele innych rodzajów zdjęć.

Dobry fotograf ślubny


Jeśli poszukujecie fotografa na ślub w Krakowie lub okolicach, z pewnością zajrzeliście już na wiele witryn. Być może macie mętlik w głowie, wielu kandydatów lub inne wątpliwości. Podpowiem Wam, na co zwrócić uwagę, by mieć pewność, że upatrzony fotograf ślubny faktycznie będzie odpowiednią osobą.

ślub w hotelu arłamów fotograf ślubny Rzeszów sesja ślubna w hotelu Arłamów ślub w Arłamowie w Bieszczadach

Fotograf ślubny Kraków – jak wybrać najlepszego?

Do najważniejszych kwestii należy weryfikacja Portfolio fotografa. Powinno być bogate, różnorodne, ale też kompletne. Najlepiej, jeśli będziecie mieli możliwość obejrzenia kompletnego albumu z sesji, a nie tylko pojedynczych ujęć z wielu realizacji. Dlaczego? Otóż dobre zdjęcie może się udać każdemu, ale tylko dobry fotograf ślubny zrealizuje porządnie cały reportaż, plener lub sesję narzeczeńską. Z mojej strony możecie liczyć na bogaty materiał do wglądu.

Niemal równie ważną sprawą, co portfolio fotografa, jest jego sposób bycia i to, czy złapiecie z nim dobry kontakt. Fotograf nie powinien peszyć nikogo swą obecnością, być nieprzyjemny w obejściu lub nadmiernie ingerować w wydarzenia. W swojej pracy nie bez powodu stawiam na autentyczność – zdjęcia ślubne mają być zapisem historii, a nie próbą jej kreowania.

Rozsądna cena oraz możliwość dopasowania oferty do potrzeb. Doskonale wiem, jak ważna dla wielu par jest elastyczność i dlatego zawsze jestem skłonny do pewnych ustaleń indywidualnych. Moje ceny kształtują się również na przystępnym poziomie. Jeśli więc zainteresowała Was właśnie moja oferta, zachęcam do nawiązania kontaktu i do udanej współpracy.

Opinie

Maciej Piotrowski (GADPL grp)
Maciej Piotrowski (GADPL grp)
2022-03-20
Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm
Olga Bilik
Olga Bilik
2022-03-20
Sesja z Radkiem to nie tylko świetnie spedzony czas, ale przede wszystkim chwile uchwycone przez jego obiektyw to niesamowite, pełne niezwykłego klimatu wspomnienia, do których wciąż powracamy ???
Mirek Zawada
Mirek Zawada
2022-03-20
Radek to konkretny fotograf ! Polecam gorąco! Zamieszczam jedno ze zdjęć, które wykonał dla mnie podczas pracy na planie teledysku.
Kinga rogus
Kinga rogus
2022-03-20
Polecamy z całego serca! ❤️
Adam Wojtowicz
Adam Wojtowicz
2022-03-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej przez Radka. Świetna jakość zdjęć, terminowość oraz wspaniała atmosfera. Ponadto robiąc zdjęcia był bardzo dyskretny. W dniu ślubu potrafił rozładować stres :)Twoje zdjęcia są historią, do której będziemy zawsze z radością wracać :)Radek, dziękujemy Ci ogromnie jeszcze raz - Marysia i Adam ! :)PS. Sesja na Rozsypańcu jest po prostu fenomenlna!!!!
Ja Asia
Ja Asia
2021-12-27
Anna Jastrzębska
Anna Jastrzębska
2021-12-26
Maciek Krzysiek
Maciek Krzysiek
2021-12-26
Top Top Top???
Agnieszka Małek
Agnieszka Małek
2021-12-26
Alan Dominik
Alan Dominik
2021-04-07
zobacz wszystkie oceny

Do dzieła!

Oferta