Wszyscy przeżywamy własne historie bardzo osobiście i to czyni je wyjątkowymi. Dlatego tak chętnie sięgamy po zdjęcia, by na nowo przeżyć te cudowne momenty. Poczuć raz jeszcze energię minionych dni. Poprzez moje zdjęcia pomogę Wam spojrzeć głębiej i dostrzec to co ulotne. Zrealizuję dla Was osobistą, poruszającą narrację. Przykładam dużą wagę do Waszych oczekiwań i cenię waszą prywatność. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie stworzę unikatową opowieść pełną niesamowitych przeżyć. Każdy nawet najdrobniejszy moment, czy z pozoru nieistotny gest przekuję w siłę Waszej opowieści.

Fotograf-slubny-Rzeszow-Radek-Kazmierczak-omnie 1

Wasz przyjaciel


Czyż nie byłoby idealnym rozwiązaniem mieć fotografa osobistego? Taką właśnie ideą się kieruję! Fotograf powinien być kimś kto zaprzyjaźni się z Wami. To ktoś przy kim poczujecie się sobą. To osobowość, która napędzi i wyzwoli w Was pozytywne przeżycia. Jestem Twoim fotografem osobistym! Jestem przyjacielem rodziny, uważnym i dyskretnym.

Dlaczego moja praca jest wyjątkowa? Zdobywałem doświadczenie przez ponad 14 lat. Wykonałem setki ślubów i sesji w całej Polsce i Europie. Choć głównym zakresem mojej pracy jest fotografia ślubna – Rzeszów / Sanok, to chętnie korzystam z zaproszeń w całej Polsce. Sporą część mojej pracy stanowią również sesje rodzinne, indywidualne, wizerunkowe a także fotografia reklamowa czy pejzaż. Ciągły kontakt ze środowiskiem twórców poszerza moje horyzonty a nieustanny rozwój pozwala na tworzenie kreatywnych zdjęć. Ważną rolę w mojej twórczości odgrywa fotografia przyrodnicza. To w niej jest miejsce na złapanie oddechu i eksperymentowanie. Szlifowanie wiedzy na wielu płaszczyznach twórczości pozwala mi spojrzeć szerzej, dostrzegać więcej i tworzyć perfekcyjne obrazy pełne głębi. Moje prace były nagradzane w wielu prestiżowych międzynarodowych konkursach. Bywałem gościem specjalnym na festiwalach fotografii i mam za sobą kilka wystaw autorskich. Cały ten ogrom doświadczenia sprawia, że nie poddaje się presji, a z każdej pozornie nieistotnej sceny potrafię wydobyć piękno. Jestem wdzięczny, że mogłem być osobistym fotografem i przyjacielem tylu wspaniałych osób, a ich niezwykłe historie, które możecie obejrzeć choćby tutaj ukształtowały moją wrażliwość i ukierunkowały mój styl.

Styl

Jest najlepszym sposobem na określenie mojej pracy. Styl to nie moda lecz decydujący pierwiastek, który pozwala rozpoznać autora danej fotografii. Styl, który charakteryzuje moją pracę to nieszablonowe i osobiste połączenie doświadczeń fotograficznych. Myślę, że widzenie stylu to proces i ciągły rozwój. To tysiące obejrzanych zdjęć, setki wykonanych fotografii i lata przemyśleń. Nie jestem zamknięty na jeden rodzaj fotografii, lecz eksploruje znane mi nurty. Odnajdziecie u mnie reportaż, street, portret, fashion, glamour czy nawet pejzaż. Scalenie tych aspektów, ma jeden prosty cel – dostarczyć Wam nieopisanych wrażeń a także ukazać głębokie i unikalność historii. Bardzo mocną wagę przykładam do koloru. To on ma bezsprzeczny wpływ na dopieszczanie oraz ucharakteryzowanie mojego stylu. Żywe i ponadczasowe, realistyczne barwy, wnoszą mnóstwo życia i energii. Nie unikam jednak zdjęć czarno-białych które mają swoją ponadczasową, szlachetną formę. Styl jest bardzo ważny, to on hierarchizuje danych twórców, wpływa na zmysły i na nowo definiują emocje.

Nagrody-Radek-Kazmierczak - 3 2

Fotograf ślubny Sanok