NASTROJOWE PRZYJĘCIE WESELNE ASI I PIOTRA | DWÓR W WOLI SĘKOWEJ

 

Są takie historie, których początek nie musi być utarty. Czy to ma znaczenie? Odpowiedź jest prosta. Każda historia to inna ścieżka życia. Indywidualne podejście, wyobrażenie tej chwili i oczekiwania. Asia i Piotr postanowili podejść do tego świadomie i nie robić niczego na siłę. No i świetnie! bo czyż nie jest najważniejszym to, abyście czuli się swobodnie i bez presji ze strony innych? To w końcu Wasz wymarzony dzień, więc warto posłuchać tego co serce i rozum podpowiada. Myślę, że taka postawa Asi i Piotra bez wątpienia przyczyniła się do niezwykłej energii na tym weselu w Dworze w Woli Sękowej.

Wesele w Dworku w Woli Sękowej

Nastrojowe przyjęcie weselne Asi i Piotra | Dwór w Woli Sękowej 1

 

MIEJSCE NA PRZYJĘCIE WESELE W SANOKU I OKOLICACH

Sanok to moje rodzinne miasto, i choć realizuje zlecenia na terenie całej Polski w przeróżnych jej zakątkach, to jednak Sanok jest mi szczególnie bliski. Tu mieszkam i tu na co dzień żyję, dlatego bardzo cieszę się gdy mam okazję właśnie tu fotografować. Na przestrzeni ostatnich lat wiele zmieniło się jeśli chodzi o miejsca, gdzie można zrealizować przyjęcie weselne w okolicach Sanoka. Nie mniej jednak zawsze miałem słabość do osobliwych, kameralnych lokacji. Dlatego Dwór w Woli Sękowej bardzo przypadł mi do gustu, ale nie tylko mi bo Asi i Piotrowi również, i tam właśnie miało miejsce ich przyjęcie weselne.

 

Nastrojowe przyjęcie weselne Asi i Piotra | Dwór w Woli Sękowej 2

 

DWÓR W WOLI SĘKOWEJ

Jeśli lubicie XIX wieczne niewielkie i klimatyczne dworki z urokliwym parkiem, gdzie w otoczeniu starodrzewu można się zrelaksować, to dwór w Woli Sękowej jest miejscem dla Was. Poza walorami do stworzenia przyjęcia ślubnego, jest to również doskonała strefa do zrealizowania sesji ślubnej. Okoliczny sad, monumentalne drzewa, niewielki staw i ta cudowna przestrzeń dookoła, sprawiają że nie można być wobec tego miejsca obojętnym. Z Asią i Piotrem nie mogliśmy się oprzeć i na kilkanaście minut urwaliśmy się z przyjęcia aby zrealizować kilka cudnych portretów. Myślę że zdjęcia mówią więcej niż słowa, zatem… miłego oglądania!

 

FOTOGRAF SANOK – PODKARPACKIE – Wesele w Dworku w Woli Sękowej