FOTOGRAF ŚLUBNY SANOK

 

Jako fotograf często zastanawiam się co w największym stopniu determinuje atmosferę na ślubie? Po weselu Izy i Dawida odpowiedź nasuwa się sama. To ludzie „robią” ślub! Mamy różne gusta, wyznajemy inne wartości, mieszkamy w różnych częściach globu, a czasem po prostu inaczej postrzegamy świat. Ale czy to właśnie nie jest piękne? Przecież to ta różnorodność, oryginalność i niekiedy inność sprawiają, że świat jest tak nietypowym miejscem. Bo tworzymy go MY!

 

IZA I DAWID | WYJĄTKOWY, STYLOWY ŚLUB Z NIESAMOWITĄ ENERGIĄ

 

Taki właśnie swój mały świat stworzyli Iza i Dawid. Na co dzień mieszkają poza granicami Polski ale ten wyjątkowy dzień zaplanowali właśnie tu, w swoich rodzinnych stronach. Tu się poznali i wychowali. Tutaj odnajdują esencję i siłę swojego świata. Mowa o rodzinie, o przyjaciołach i miejscach przywołujących wspomnienia.

To jeden z tych ślubów, który fotografowałem na tak zwany „full day”. Wcześnie rano pojechałem z Izą na make-up, który wykonała dla niej utalentowana Maja Gajda. Potem odwiedziłem Dawida, który wyluzowany, z szerokim uśmiechem przywitał mnie w koszulce i szortach. Po zbiciu szybkiej piątki z Mirkiem Zawadą odpowiedzialnym za video (jak zawsze idealna współpraca), nadszedł czas na długo wyczekiwany first look w przydomowym ogrodzie. Iza, Dawid i ich córeczka Zosia, udali się amerykańskim Cadillakiem w kolorze gumy balonowej do kościoła a po ceremonii pełnej wzruszeń na przyjęcie ślubne. Widząc Izę i Dawida nieustanie śmiejących się i pełnych pozytywnej energii, palec sam pchał się do wciskania migawki. Ich każdy uśmiech był wyjątkowy, za każdym razem prawdziwy i szczery.

Ten ślub utwierdził jeszcze dosadniej moją wiarę w ludzi. Na każdej uroczystości atmosferę i klimat tworzą goście a dopiero potem wyjątkowe dekoracje i detale (o nich nigdy nie zapominam). Połączenie tak wielu różnych osobowości to już połowa sukcesu w stworzeniu ciekawej historii, a reszta już w moich rękach – Fotograf ślubny Sanok

 

Suknia: https://www.madonna.pl/milla-nova.html
Buty Panny młodej: https://www.clarks.eu/en/women/
Makijaż: Pani Maja
Obrączki: http://www.jubiler-kolia.pl/
Garnitur, buty Pana młodego, mucha, koszula : https://sklep.pawo.pl/
Bukiet i dekoracja: https://www.facebook.com/kwiatykrosno
Samochód: https://www.zabytkowysamochod.pl/rozowy-cadillac-kabriolet/
Zespół: http://www.mocna-kawa.pl/

Fotograf ślubny Sanok