Czy kiedykolwiek marzyliście o tym aby wziąć ślub w Bieszczadach, w plenerze, z pięknym widokiem na góry? Karolina i Bartosz tu się poznali i tu chcieli spełnić swoje marzenie – powiedzieć TAK w Bieszczadach. Świetnie, że są instytucje, które umożliwiają realizację takich szalonych wizji. Wszystko to dzięki kreatywności Gminy Ustrzyki Dolne wraz z Nadleśnictwem Ustrzyki Dolne. Jak to na ślubach bywa, wiele czynników składa się na całość i wszystko musi zagrać jak należy, zwłaszcza jeśli krzesła, czy inne niezbędne elementy trzeba przetransportować z urzędu oddalonego o ponad 10 km.

 

PLENEROWY ŚLUB W BIESZCZADACH | KAROLINA I BARTOSZ

 

Tak też było tu, na szczycie Holicy w paśmie Żukowa gdzie Karolina i Bartosz stworzyli swoją wyjątkową opowieść, w której wszystko zagrało. Kojąca cisza, szum drzew, delikatny powiew świeżego powietrza. Wydaję się, że zdjęcia powinny zrobić się same. Ale to Karolina z Bartoszem dodali tej przestrzeni energii, ich szczera radość ożywiła malowniczą scenerię, a zachwyt gości (nawet pieska) tylko podkreśliły prawdziwą frajdę z faktu, że powiedzieli sobie „TAK”.

Krótki, w gronie najbliższych ale jakże energiczny ślub, który zapamiętam na długo. To miejsce już stało się jednym z moich ulubionych.

Jeśli w Waszych głowach również rozbrzmiewa ta myśl „Powiedz TAK w Bieszczadach” koniecznie kliknijcie tutaj.

 

suknia: http://www.sylwiakopczynska.pl/
makijaż: https://www.facebook.com/magdowe.makeup/
fryzura: https://www.facebook.com/atelierustrzyki/
biżuteria: kolekcja rodzinna
garnitur: https://www.zara.com/pl/
koszula: https://www.wolczanka.pl/
bukiet, wianek i butonierka: https://www.facebook.com/kwiaty.ustrzyki/
spinki drewniane do koszuli wiedźmin:  https://ekocraft.pl/pl/
szelki: https://www.jegoszafa.pl/
skarpety: https://www.hm.com/

 

Zobacz też –  Jesienna sesja ślubna w Bieszczadach | Karolina i Alan