ILE KOSZTUJE WESELE 2022?

 

Czy można jednoznacznie stwierdzić ile kosztuje wesele 2022? nie będzie to odkrywcze gdy powiem, że zbyt wiele czynników wpływa na finalny koszt. Ilość gości, rodzaj sali, konkretny band czy DJ, suknia, dodatki, samochód, fotograf, czy obsługa wideo i wiele więcej mikro kosztów, które w rezultacie mocno podbijają całkowity koszt. Ale czy musi tak być? Czy konieczne jest godzenie się z faktem „to jedyny dzień w życiu – zaszalej!?” Dla jednych to ważne i chcą spełniać marzenia o tym dniu w sposób jaki sobie wymarzyli, ale uwierzcie mi, że podczas tej drogi staniecie nie raz przed dylematem rezygnacji z czegoś aby obniżyć koszty. Tu wkraczają moi dzisiejsi bohaterowie:

 

Judyta & Paweł

 

Ile kosztuje wesele 2022? 1

 

Każdy najmniejszy detal tego wesela był zrealizowany i stworzony przez ich oboje. No dobra może Paweł trochę mniej tworzył, ale za to dał wolną rękę Judycie i mocno jej kibicował. Co jest nie mniej ważne drodzy panowie – serio. Ślub wymarzyli sobie w cerkiewce w Międzybrodziu koło Sanoka, która swoim urokiem nie ma sobie równych. Na przyjęciu wszyscy „wylądowali” w Osadzie Załóż  – Domki, basen, bliskość natury, rzeka San, po prostu ich wymarzony czas.

Nie będę się tu zbytnio rozwodził nad opisami tego co oboje stworzyli, lecz zachęcę do obejrzenia materiału. To co chciałbym Wam na koniec przekazać to to, że nie dajcie zabić swojej kreatywności. Jeśli wierzycie, że jesteście w stanie coś sami zrobić i dzięki temu obniżyć koszty, to róbcie to! Sprawi Wam to wiele frajdy i będzie bliższe waszemu sercu niż gadżety z Aliexpress. To cząstka Was która upiększy całe wydarzenie i podniesie je do rangi jeszcze bardziej wyjątkowego dnia.

 

 

Fotograf ślubny Krosno – ile kosztuje wesele 2022?