PAMIĄTKOWA SESJA WAKACYJNA W BIESZCZADACH

 

Podobno każdy ma czasem ochotę rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Trudno się temu dziwić – to piękna okolica, która sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. Czas spędzony tu możesz zatrzymać na dłużej. Najlepszym sposobem na to są oczywiście zdjęcia, które w sposób dosłowny pozwalają utrwalić tak wyjątkowe wspomnienia.

 

Sesja plenerowa w Bieszczadach – idealna pamiątka z wakacji

Zdjęcia na wakacjach i krótszych wypadach robi niemal każdy. Wiele osób posługuje się wówczas smartfonem lub nieco bardziej zaawansowanym aparatem. Najczęściej fotografowane są pejzaże i zabytki, ale też nasi bliscy, czyli rodzina. Niektórzy gustują w selfie, inni proszą przechodniów o to, by zrobili im pamiątkowe zdjęcie. A gdyby tak można było poprosić o to profesjonalistę?

Obserwując trendy wakacyjne, ale też wsłuchując się w potrzeby moich klientów, postanowiłem przygotować specjalną ofertę zdjęć plenerowych w Bieszczadach. Jeśli wybierasz się w te okolice i marzysz o pięknych zdjęciach z urlopu, odezwij się do mnie! Obiecuję, że nie pożałujesz. Zdjęcia z tej sesji z przyjemnością włożysz do albumu i udostępnisz w sieci.

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa na urlopie – dlaczego warto?

Skoro zdjęcia na urlopie można wykonać nawet smartfonem, to dlaczego warto umówić się na sesję profesjonalną?

  • Profesjonalne zdjęcia plenerowe będą miały zupełnie inną jakość. Jako fotograf ślubny i rodzinny z dużym doświadczeniem potrafię dobrać optymalne parametry, zagrać pięknym światłem i wydobyć głębię z każdego kadru.
  • Sesja plenerowa z prawdziwego zdarzenia to świetna zabawa i sposób na miłe urozmaicenie urlopu. Możesz wziąć w niej udział samodzielnie albo z rodziną lub przyjaciółmi.
  • Jako osoba z okolicy zabieram swych klientów w najpiękniejsze miejsca w Bieszczadach. Nie każdy trafi w nie na własną rękę.
  • Takie zdjęcia plenerowe to idealna pamiątka. Lata lecą, dzieci dorastają, wszystko się zmienia o wiele szybciej niż by się tego chciało. Zdjęcia pozwalają niemal przenieść się w czasie myślami. To taki indywidualny wehikuł czasu, w który warto zainwestować.

 

Bieszczady – wymarzony plener dla każdego – fotograf Bieszczady

Choć sesję plenerową można zrealizować niemal w dowolnym zakątku naszego kraju, to jednak Bieszczady mają w sobie to coś, co decyduje o ich wyjątkowości. Dla wielu osób są synonimem odosobnienia, ciszy i spokoju. To również świetnie rozwinięty rejon turystyczny – nie brak w nim atrakcji, które przypadną do gustu zarówno parom, jak i rodzinom z dziećmi. Co ważne, na sesję można wybrać się nie tylko do lasu lub nad jezioro, ale również w wiele innych miejsc – znam ich sporo i chętnie podpowiem, gdzie będzie najpiękniej o wybranej porze roku.

Sesja turystyczna w Bieszczadach to opcja praktycznie dla każdego. Szczególnie polecam ją:

  • Turystom, którzy wpadają w nasze okolice na chwilę, by złapać oddech i wrócić do codzienności. Taka sesja będzie nie tylko świetną pamiątką, ale również motywacją do powrócenia w te strony.
  • Rodzinom z dziećmi – bez względu na wiek pociech, istnieje możliwość umówienia się na sesję w Bieszczadach. W plenerze, przy ładnej pogodzie, można urządzić sesję z kilkulatkiem. Rodzinną sesję noworodkową możemy natomiast wykonać w bieszczadzkim apartamencie – oferta noclegowa w naszych stronach jest naprawdę imponująca.
  • Parom – młodszym, starszym, w okresie narzeczeństwa lub w trakcie oczekiwania na dziecko. W Bieszczadach, przy okazji Waszego urlopu, możemy zrealizować przecież sesję narzeczeńską, ciążową i każdą inną, jaką tylko sobie wymarzycie.
  • Parom Młodym – jak łatwo zauważyć, fotografia ślubna to jedna z moich specjalności, a Bieszczady to wymarzony plener ślubny. Nie musicie mieszkać w pobliżu – wiele par decyduje się na wyjazdowe sesje ślubne. To nie tak trudne do zorganizowania, a szczególnie wówczas, gdy Wasz fotograf pochodzi z tych okolic.

To tylko kilka spośród wielu zalet sesji plenerowej w Bieszczadach. By rozwiać ewentualne wątpliwości, zachęcam do przejrzenia kilku fotografii wykonanych przeze mnie w tych okolicach – fotograf Bieszczady.

 

Jeśli zaintrygowała Was sesja plenerowa w Bieszczadach, zachęcam do kontaktu– działam jako fotograf ślubny i rodzinny już od dawna. Z przyjemnością utrwalę również Wasze wspomnienia w formie wyjątkowych fotografii. Taką sesję można z powodzeniem potraktować jako dodatkową atrakcje w Bieszczadach. Gwarantuję, że wspomnienia będą wybrzmiewać z tych zdjęć. Do zobaczenia w Bieszczadach!

tutaj sprawdzisz ile kosztuje sesja w Bieszczadach, którą z powodzeniem możesz wpisać na swoją listę atrakcji w Bieszczadach.

Fotograf ślubny Bieszczady – jeśli planujesz ślub w Bieszczadach, to jesteś we właściwym miejscu!  Działam w Bieszczadach już od wielu lat – skontaktuj się ze mną i  Porozmawiajmy o Waszym wymarzonym ślubie w Bieszczadach.

Fotograf Bieszczady – Radek Kaźmierczak