Ten ślub już się kiedyś odbył!

Wyobraź sobie taką sytuację. Pracujesz jako fotograf ślubny i wykonujesz zlecenie – ślub! Oddajesz materiał, para jest przeszczęśliwa i kończycie współpracę z uśmiechami na twarzach, czyli krótko mówiąc „win-win” . Mija 7 lat i odzywa się do Was ta sama para z zapytaniem – „cześć Radek, czy sfotografujesz nasz ślub jeszcze raz?” Przedziwna i niecodzienna sytuacja, nie wiem czy mi się to śni? czy właśnie zalogowałem się do Matrixa? Im dłużej rozmawiamy, tym coraz więcej zaczynam rozumieć.  Co się okazuje? Otóż ślub który robiłem im 7 lat temu był ślubem cywilnym w Sanoku (no fakt przecież teraz już sobie przypominam). Tym razem chcieli zorganizować ślub kościelny, w tym samym składzie.

 

 

Takiego ślubu jeszcze nie miałem! – czyli 7 lat później

 

Gdy przyszedłem w dniu ślubu na zdjęcia do ich domu, widok był niezwykle wzruszający. Wszędzie na ścianach widniało pełno mich fotografii z przed 7 lat w przeróżnej formie i formacie. Ich cudowne małżeństwo w tym czasie zapewne zdążyło się „dotrzeć” a najlepiej widać to oczywiście po dzieciach. Te dwie urocze córeczki są ich największym skarbem. Niezwykłe jest uczucie gdy para po tylu latach zaufała ponownie właśnie mnie. Piękne są te momenty gdy osoby, które stały przed moim obiektywem, wracają ponownie po latach.

Mogę tylko jedno wywnioskować, że stałem się ich fotografem osobistym. Niepowtarzalne było to uczucie gdy zobaczyłem tych samych gości z którymi byłem 7 lat temu. Niektórzy zdążyli się nico zestarzeć, a inni za to wydorośleli. Nie wiem czy jeszcze kiedyś spotka mnie podobna sytuacja, ale z pewnością ten Niezwykły ślub w Sanoku zostanie w mojej pamięci na zawsze.

 

Kamila & Artur – Ślub i wesele w Sanoku

Zobacz też – inny post o ponadczasowych zdjęciach ślubnych