ZDJĘCIA Z URODZIN – FOTOGRAF NA URODZINY RZESZÓW

 

O tym, jak ważne jest symboliczne domknięcie pewnych wydarzeń, dowiadujemy się właśnie w dniu urodzin. To czas w którym spotykamy się z przyjaciółmi i bliskimi. To mały powrót do naszych wspomnień z dzieciństwa. Do czasów beztroskich, niepowtarzalnych i bez wątpienia magicznych. To uczucie gdy rozpakowujemy prezenty, wypowiadamy życzenie przed zdmuchnięciem świeczek, przyjaciele którzy są przy nas od dziecka  – bezcenne!

 

FOTOGRAF NA URODZINY – CZY TO MA SENS?

 

Ale wróćmy na chwilę do tego jak zaczął się dzień 40 urodzin Agi. Już od popołudnia „ekipa” wspólnie spędzała czas. Rzadko mieli okazję widzieć się w takim gronie, więc rozmowom nie było końca. Cudowna pogoda, genialna obsługa z Boho House. Nie można wymarzyć sobie lepszego dnia urodzin.

 

Fotograf na urodziny - czy to ma sens? 2

PO CO FOTOGRAF NA URODZINY?

 

Bo jako obserwator z boku jestem w stanie dostrzegać więcej. Być Waszym osobistym narratorem opowieści z tego dnia. Pojawiają się zaskakujące sytuacje i tort zamiast na stole ląduje na ziemi. Właśnie po to jestem fotograf na urodziny. Wy macie się bawić a ja jestem od zapisania tych niezapomnianych chwil.

 

Fotograf na urodziny - czy to ma sens? 4

40 URODZINY AGI W BOHO HOUSE

 

Zastanawiacie się gdzie takie przyjęcie zorganizować? pomysłów jest wiele. Można zdecydować się na przyjęcie na świeżym powietrzu, albo znaleźć urokliwe miejsce. Doskonałym pomysłem z pewnością będzie organizacja urodzin w miejscu dla ciebie ważnym, sentymentalnym. Ale jeśli chcecie mieć organizację z głowy, to warto skorzystać z usług profesjonalistów. Jednym z wielu takich miejsc jest Boho House. Klimatyczna przeszklona wiata w zacisznym miejscu w Bieszczadach, genialna obsługa i przepyszne jedzenie. To gwarancja cudownie spędzonego czasu. Zobaczcie jak świetnie wyglądało to u Agi!

 

FOTOGRAF NA 18 URODZINY – SANOK | RZESZÓW

kontakt