Czasami myślę, jak to się stało, że miałem tyle szczęścia poznając Justynę. Kilka lat temu fotografowałem jej ślub a niedawno realizowałem dla niej naturalną sesję ciążową. To już trzeci skarb którego wyczekiwała, a sesję planowaliśmy już od dawna. Justyna jest niezwykłą osobą i cudowną mamą. Świetnie czuła się w roli modelki. Zobaczcie sami jak cudownie prezentowała się w tym cudownym dla jej rodziny czasie. Jej naturalna sesja ciążowa na długo pozostanie w mojej pamięci.

Naturalna sesja ciążowa – fotograf Sanok

Bardzo cenię realizację takich sesji w domu. Celem jest stworzenie naprawdę wyjątkowego przeżycia, niezapomnianego dnia relaksu, w którym przyszła mama czuje się komfortowo, zrelaksowana, piękna i uspokojona. Chcę, aby każda kobieta podczas tego procesu czuła się efektownie i seksownie, zupełnie jak gwiazda.

Chcę abyś uwierzyła i miała świadomość, że wyglądasz perfekcyjnie w każdym najmniejszym szczególe. To czas w którym twoje ciało jest świątynią cudu. W takich właśnie okolicznościach powstałą ta niezwykła i naturalna sesja ciążowa.

Naturalna sesja ciążowa z partnerem czy bez? – fotograf Sanok

Twoją Naturalną sesję ciążową możemy zrealizować tylko z tobą, lub z ukochanym a nawet całą rodziną jeśli jest Was więcej. Taka sesja może być doskonałą formą stworzenia nie tylko pięknych portretów z tego okresu, ale i piękną pamiątką rodzinną na całe stulecia. Spotkajmy się w Waszych „czterech kątach”, lub wyruszmy na spacer. Usiądźmy w kawiarni i cieszmy się tym dniem. Niech Wasza wymarzona naturalna sesja ciążowa będzie idealna!

Więc chcesz zrobić sobie zdjęcia w ciąży? Są chwile w naszym życiu, które zdarzają się tylko raz lub dwa, może więcej dla niektórych ludzi. Uchwycę je na wieczność dzięki wspaniałym, eleganckim i współczesnym portretom.

Zamów swoją sesję, lub zrób komuś prezent. Kliknij tutaj i skontaktuj się ze mną.