JEDEN CZY DWÓCH FOTOGRAFÓW NA ŚLUB? | WESELE W DWORKU KROŚCIENKO WYŻNE

 

Planowanie i organizacja ślubu to przede wszystkim nieustanne podejmowanie decyzji. Ciągłe wybory pomiędzy jednym a drugim. Nie sposób wyliczyć jak bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Jeśli jesteście parą poszukującą fotografa na swój ślub, to doskonale wiecie o czym mówię.

Ja jednak skupię się na jednym, konkretnym wyborze. Chodzi o wybór fotografa. Nie będzie to wpis z cyklu kogo polecam a kogo nie. Powinna być to indywidualna, subiektywna ocena i świadoma decyzja każdego z osobna.

Ja chciałbym skupić się na pracy w duecie. Co prawda już kiedyś o tym pisałem przy okazji ślubu Karoliny i Alana, ale garść nowych doświadczeń skłoniła mnie do kilku świeżych przemyśleń.

Ale po kolei, poznajcie Amelię!

Świetna fotografka, mająca za sobą kilka sukcesów w konkursach fotograficznych. Jest niezwykle wrażliwa i ambitna. Doskonała obserwatorka i po prostu sympatyczna dziewczyna, z dużym talentem i wolą poszerzania horyzontów twórczych.

Tak to Amelia od zeszłego roku jest moim second  shooterem. Dodatkowym fotografem, a raczej fotografką będącą doskonałym dopełnieniem naszej wspólnej pracy. Uzupełniamy się wzajemnie, wspieramy i dajemy z siebie 150%. Jesteśmy przekonani, że w duetach tak właśnie powinien ten mechanizm działać.

 

CO WYBRAĆ?

 

Wybór dodatkowego fotografa na Waszym ślubie zależy wyłącznie od Was. Wasz fotograf powinien to z Wami skrupulatnie omówić i przedstawić zalety takiego wyboru. Powinniście mieć czytelny obraz różnic wynikających z pracy jednego i dwóch fotografów na Waszym ślubie czy innej uroczystości. Oczywiście dla nas fotografów zawsze jest łatwiej gdy jest ktoś do pomocy, nie mniej jednak są uroczystości na których w zupełności wystarczy jedna osoba. Powiem więcej, bywają takie okazje na których wręcz nie na miejscu jest większa liczba fotografujących i filmujących.  Idąc jednak w drug stronę, są uroczystości na których 2 fotografów to rzecz oczywista, a  wręcz niezbędna.

U Kasi i Radka Amelia była moją prawą ręką. Cały ślub zrealizowaliśmy wspólnie. W 2021 czeka nas jeszcze więcej wspólnych zleceń, co niezwykle nas cieszy i uskrzydla.

 

WESELE W DWORKU KROŚCIENKO WYŻNE – PRACA W DUECIE

 

Poznajcie Kasię i Radka

Zabytkowy dworek otoczony zacisznym parkiem z 400 letnimi dębami.  Niezwykle ciepła, słoneczna i barwna jesień, no i Oni – Kasia i Radek. Para która tak wpisywała się w to miejsce, że można by uwierzyć iż tam mieszkają.

Radek to niezwykle fascynująca osoba. Jest historykiem, więc nie powinien dziwić wybór miejsca ich przyjęcia – Dworek Krościenko Wyżne. Podczas przygotowań słyszałem więcej ciekawostek historycznych niż na wszystkich lekcjach w szkole, no OK może wtedy za mało słuchałem, ale to opowieść na inną okazję. Z kolei Kasia to kobieta z temperamentem i charyzmą, ale niezwykle urocza i bezgranicznie zakochana w Radku. Ich miłość ogląda się ze wzruszeniem. Są Prawdziwi, szczerzy i mają wspaniałych przyjaciół oraz rodziny.

A oto opowieść o jednym dniu z ich cudownego życia.

Jeden czy dwóch fotografów na ślub?