Paryżu – mieście miłości. Słyszymy słowo Paryż i od razu widzimy Wieże Eiffla i zakochanych ludzi w beretach  zajadających się ciepłymi croissantami w przydrożnej kawiarence z widokiem na wierzę,  a gdzieś w tle słychać muzykę płynącą z akordeonu. No i po części tak jest, a to na swój sposób cudowne. Paryż to miejsce pełne inspiracji, nowych doznań, przepięknych budowli i niesamowitych przestrzeni. Z pewnością powrócę nie raz bo zwyczajnie się zakochałem.

 

NIEZWYKŁA SESJA ŚLUBNA W PARYŻU

Sesja rozpoczęła się o wschodzie słońca a skończyła późną nocą, ale kompletnie nam to nie przeszkadzało. Było intensywnie, energicznie, spontanicznie i pracowicie. Chłonąłem całym sobą te wszystkie doznania.

Zostałem zaproszony do Paryża przez Karolinę i Tomka którym kilka miesięcy wcześniej robiłem ślub w Polsce.  Zaprosili mnie do siebie bo tam na co dzień mieszkają. Są mocno zżyci z tym miastem, Paryż to kawał ich życia. O gościnności Karoliny i Tomka mógłbym tu pisać całe powieści i pewnie i tak nie oddał bym tego należycie. Spędziłem z nimi kilka niesamowitych dni które zapamiętam na długo. Pokazali mi miejsca niezwykłe i pełne swego rodzaju magii. Po wszystkim pozostał relaks przy dobrym francuskim winie z widokiem na wierzę.


suknia: http://www.sylwiakopczynska.pl/
kolczyki: https://novia-blanca.pl/
bransoletka: https://pl.pandora.net/pl
biżuteria: obrączki – Pan młody: Wałęcka Sabina. Pracownia złotnicza – Sanok http://www.sabinawalecka.podkarpacie.com/
Panna młoda: pamiątka rodzinna
garnitur, mucha, koszula: https://vistula.pl/
buty, pasek Pana młodego: https://www.lancerto.com/
spinki do mankietów: http://zanadesign.eu/
buty Panny młodej: http://ksis.pl/