WESELE 2020 | NOWE ZASADY

Jak bardzo zmienią się wesela? czy forma przyjęć którą znamy powróci? Jak zmienią się życzy o których myśleliśmy, że nigdy się nie zmienią? Masa wątpliwości, przemyśleń, rozterek i niepewności. Pewne jest jednak to, że od niedawna można już organizować śluby do 150 osób. Więcej o zasadach przeczytacie na stronie Ministerstwa Rozwoju, i do zapoznania się z nimi zachęcam.

 

WESELA NA NOWYCH ZASADACH

Zarówno przyszłe pary, jak i cała branża ślubna wciąż zmaga się z wieloma pytaniami na które ciężko znaleźć odpowiedź. Jednak patrząc na to z nieco innej perspektywy to dopiero życie zweryfikuje tę nową rzeczywistość. To normalne, że będziemy zachowywać się inaczej, co nie oznacza – gorzej. Myślę, że pomimo całego napięcia w rezultacie, zaowocuje to czymś ciekawym i osobliwym. Wpłynie to na atmosferę wydarzenia, a Ja jestem przekonany, że będzie to pozytywny wpływ.

Jedno jest pewne, wchodzimy w erę „nowych wesel” w innej rzeczywistości, z innymi obowiązkami i zasadami. My jesteśmy inni po doświadczeniach związanych z nową rzeczywistością. Jak to niektórzy zwykli nazywać „reset”.  Mocno wierzę w to, że wszyscy docenimy możliwość ponownego spędzania czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Pewnie więcej uwagi poświęcimy na relacje z gośćmi , zaczniemy przeżywać te chwile intensywniej i bardziej osobiście. Skupimy się na rzeczach ważnych, a te mniej ważne odejdą na dalszy plan.

Całe to przebiegunowanie gospodarki sprawiło, że w tym roku mój sezon ślubny skumulował się na miesiące jesienne. Super bo z moich obserwacji wynika że te miesiące w ostatnich latach bywają bardziej malownicze i słoneczne niż letnie. No cóż taki mamy klimat. Wygląda na to, że będzie to niebywale intensywny czas w mojej pracy, ale co tam ja lubię intensywnie. To mnie napędza i już nie mogę doczekać się tego momentu gdy oddam się swojej pasji i pracy. Gdy oddam pierwsze reportaże ślubne 2020 i zobaczę tę radość w oczach klientów. Tęskniłem za tym uczuciem spełnienia.

Cieszę się, że moi klienci niezłomnie przy mnie pozostali, zmieniając jedynie daty swoich ślubów. To niezwykle cena nagroda i świadomość jak bardzo mi ufają. Jak dużą wagę przywiązują do tego bym to Ja opowiedział ich historię dla pokoleń. Historię w czasach zaskakujących i dziwnych, ale tym samym wyjątkowych. Nie mogę doczekać się chwili w której podzielę się z Wami wszystkimi niezwykłymi ślubami jakie zrealizuje w tym „ciasnym” sezonie ślubnym 2020. 

WESELE 2020 | NOWE ZASADY